samiiraa Cover Image
User Image
Drag to reposition cover

دوست دارید الماس رایگان پیدا کنید؟ به اینجا بروید!

▪️ کسی را می‌شناسید که از الماس بدش بیاید؟ تقریباً شاید هیچ‌کس نباشد که این اجسام سرسخت، کربنی ولی فوق‌العاده زیبا و کمیاب را دوست نداشته باشد. همین کمیاب بودن باعث شده الماس‌ها قیمت‌های بسیار بالایی داشته باشند. پیدا کردن یک تکه از این سنگ قیمتی می‌تواند زندگی شما را متحول کند.

▪️ در دنیا معدن‌های الماس زیادی وجود دارد با این حال نمی‌توان به آن‌ها وارد شد، اما یک خبر جالب برای شما داریم و آن هم این است که معدن الماسی در این دنیاست، که همه می‌توانند وارد آن شوند، حتی شما!

▪️ در ایالت آرکانزاس، معدن الماسی به نام «دهانه‌ی الماس‌ها» وجود دارد که تنها معدنی دنیاست که ورود عموم به آن آزاد است و فقط با پرداخت یک ورودی بسیار کم می‌توان به آن وارد شد. هرکسی در این معدن می‌تواند به جستجوی الماس بپردازد و چیزی که پیدا می‌کند را برای خود نگه دارد.

▪️ حتماً هم نباید فرد با تجربه‌ای باشید و یا دستگاه خیلی خاصی برای این کار داشته باشید هرکسی می‌تواند این کار را با ابتدایی‌ترین وسایل و حتی با داشتن یک بیل هم انجام دهد، لازمه‌ی آن فقط صبر و دقت است.

▪️این معدن الماس تقریباً از ۱۰۰ سال پیش کشف شد و از آن زمان بارها و بارها هزاران الماس و سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی دیگر از آن بیرون کشیده شده است که یکی از پرارزش‌ترین آن‌ها هم الماسی چندین قیراطی به نام «عمو سم» بود که گفته می‌شود بزرگ‌ترین الماسی است که تا به امروزه در آمریکا پیدا شده است!

image
Please log in to like,wonder,share and comment !